Wynajem sal w Por Fiesta Club

Chcesz wynająć sale w centrum Krakowa, tuż koło Dworca Głównego i Galerii Krakowskiej?Napisz do nas! Udostępniamy nasze 2 sale w stylowej kamienicy przy ul. Warszawskiej 17 na szkolenia, imprezy i okolicznościowe spotkania, koncerty, spektakle, imprezy tematyczne, targi, a także szkoły, także językowe.

Sala Czerwona

Sala warsztatowa o powierzchni – idealna na szkolenia i warsztaty wymagające przestrzeni, światła i akustyki. Jasna, wysoka i odpowiednio nagłośniona sala tworzy przyjazne i komfortowe warunki pracy. Atutem, zwłaszcza dla zajęć taneczno – ruchowych są duże lustra umieszczone na całej dłuższej ścianie, które w razie potrzeby można zasłonić. W zależności od typu zajęć Sala Czerwona przeznaczona jest dla grup do 70 miejsc siedzących i do 100 osób stojących (podczas targów).

Koszt: 100 PLN + VAT za godzinę
w tygodniu w godzinach 8.00 – 18.00 oraz w weekendy.

Sala Niebieska

Sala warsztatowa o powierzchni 31 m² – idealna na spotkania, warsztaty, szkolenia lub korepetycje, które wymagają intymnej i spokojnej przestrzeni. 

Koszt: 50 PLN + VAT za godzinę w tygodniu w godzinach 8.00 – 21.00 oraz w weekendy.

 

WAŻNE! Obie sale można połączyć, jeżeli okoliczności tego wymagają!

Klubowa Kawiarnia

Wnętrze o niepowtarzalnym charakterze zaprasza na kawę, herbatę i inne napoje w przerwach prowadzonych zajęć, może również służyć jako sala cateringowa – wszelkie formy jej wykorzystania w ramach lub obok wynajmu sal do uzgodnienia. Na Wasze życzenie możemy wykorzystać ją do serwowania przekąsek lub firmowego lunchu,
w zależności od aktualnego zapotrzebowania.