Wynajem sal w Por Fiesta Club

Por Fiesta Club mieści się na I piętrze w dawnym Pałacu Przeworskich o ciekawej eklektycznej architekturze przy ul. Warszawskiej, gdzie historia spotyka się ze współczesnością, sztuka z nauką. Miejsce, którędy wiódł dawny szlak handlowy, a dziś węzeł komunikacyjny Krakowa. Na jednym krańcu zabytkowe budynki Politechniki Krakowskiej, dawne koszary wojskowe z czasów austriackich, a na drugim – Plac Matejki i siedziba ASP, strumień krążących codziennie od wieków studentów, artystów i naukowców. Historyczne tło ze świetnie wkomponowaną nowoczesną infrastrukturą.

Por Fiesta Club to dwie sale profesjonalnie przystosowane do nauki tańca i wydarzeń artystycznych. Przestronny hall i urokliwa kawiarnia, w której serwujemy kawy/herbaty oraz specjalności z wybranych regionów.

Por Fiesta Club jest odpowiednim miejscem na warsztaty (taniec, ruch, praca z ciałem) oraz kameralne wydarzenia artystyczne (koncerty, imprezy tematyczne do 120 osób).

Sala Czerwona

Sala warsztatowa o powierzchni 60 m2 – idealna na szkolenia i warsztaty wymagające przestrzeni, światła i akustyki. Jasna, odpowiednio nagłośniona sala tworzy przyjazne i komfortowe warunki pracy. Atutem, zwłaszcza dla zajęć taneczno – ruchowych są duże lustra. W zależności od typu zajęć przeznaczona dla grup od 18 do 40 osób.

Koszt:

  • 100 PLN + VAT za godzinę w tygodniu w godzinach 17.00 – 22.00 oraz w weekendy,
  • 65 PLN + VAT za godzinę w tygodniu do godziny 17.00.

Sala niebieska

Sala odpowiednia do zajęć i warsztatów dla mniejszych grup.  Powierzchnia 31 m2. Nagłośniona i dobrze oświetlona. Stwarza komfortowe warunki pracy dla grup max. 16 osobowych.

Koszt:

  • 60 PLN + VAT za godzinę w tygodniu w godzinach 17.00 – 22.00 oraz w weekendy,
  • 40 PLN + VAT za godzinę w tygodniu do godziny 17.00.