Wynajem sal w Por Fiesta Club

Por Fiesta Club zajmuje I piętro intrygującego architektonicznie, zaprojektowanego w eklektycznym stylu Pałacu Przeworskich, znajdującego się przy ul. Warszawskiej 17. Jest to miejsce o wyjątkowym charakterze i bardzo atrakcyjnej lokalizacji. W promieniu kilku minut piechotą od Por Fiesta Club znajdują się między innymi: Dworzec Główny, Galeria Krakowska, Politechnika Krakowska, Plac Matejki, Akademia Sztuk Pięknych, Rynek Główny, a także wiele punktów gastronomicznych, hoteli i hosteli. Dojazd komunikacją miejską ze wszystkich stron Krakowa jest szybki i wygodny, a do samego budynku nie sposób nie trafić (nawet będąc po raz pierwszy w Krakowie).

Por Fiesta Club to dwie sale profesjonalnie przystosowane do nauki tańca i wydarzeń artystycznych, a także przestronny hall i urokliwa kawiarnia, w której serwujemy kawy/herbaty oraz specjalności z wybranych regionów.

Por Fiesta Club jest doskonałym miejscem do prowadzenia warsztatów (taniec, ruch, praca z ciałem) oraz organizowania kameralnych wydarzeń artystycznych (koncerty, spektakle, imprezy tematyczne do 120 osób).

Sala Czerwona

Sala warsztatowa o powierzchni 60 m² – idealna na szkolenia i warsztaty wymagające przestrzeni, światła i akustyki.

Jasna, wysoka i odpowiednio nagłośniona sala tworzy przyjazne i komfortowe warunki pracy. Atutem, zwłaszcza dla zajęć taneczno – ruchowych są duże lustra umieszczone na całej dłuższej ścianie, które w razie potrzeby można zasłonić. W zależności od typu zajęć Sala Czerwona przeznaczona jest dla grup od 18 do 40 osób.

Koszt:

  • 100 PLN + VAT za godzinę w tygodniu w godzinach 17.00 – 22.00 oraz w weekendy,
  • 60 PLN + VAT za godzinę w tygodniu do godziny 17.00.
Sala Niebieska

Sala warsztatowa o powierzchni 31 m² – idealna na spotkania, warsztaty, szkolenia lub korepetycje, które wymagają intymnej i spokojnej przestrzeni. 

Koszt:

  • 50 PLN + VAT za godzinę w tygodniu w godzinach 17.00 – 22.00 oraz w weekendy,
  • 30 PLN + VAT za godzinę w tygodniu do godziny 17.00.
Klubowa Kawiarnia

Klubowa Kawiarnia, wnętrze o magicznym charakterze zaprasza na kawę, herbatę i inne napoje w przerwach prowadzonych zajęć, może również służyć jako sala cateringowa – wszelkie formy jej wykorzystania w ramach lub obok wynajmu sal do uzgodnienia.