WYDARZENIA

Koncerty tango, folclore, flamenco czy bossa nova. Wieczory taneczne w rytm argentyńskiego tanga lub amerykańskiej muzyki swing jazz. Mistrzowskie pokazy tańca. Rozrywka szyta na miarę dawnych teatrzyków kabaretowych, które bawiły i bawią pokolenia pasjonatów muzyki, tańca i słowa pisanego w niebanalnym wydaniu.Takie wieczory tworzymy w zabytkowych przestrzeniach Por Fiesta Club. Atmosfera miejsca, program wydarzeń i zaproszeni Artyści sprawiają, że dzieję się tu coś nieuchwytnego, coś co zachwyca, ożywia serce, i umysł. Zapraszamy do zapoznanie się z programem nadchodzących wydarzeń.

SPEED DATING TANGO

czyli jak znaleźć partnera w jeden dzień

Piątek, 20 maja godz. 21:30

Panie i panowie, do tanga trzeba Dwojga! Wiemy o tym doskonale, jak i o tym, że czasem trzeba pomóc w sprawie. Dlatego po raz pierwszy w historii klubu  organizujemy taki wieczór.  Zapraaszamy wszystkich chętnych Tangueros! W ciągu dwóch godzin “przeprowadzimy akcję tak”, abyście  mogli przetańczyć chwilę z “każdym” na sali. Jak “zadziała”, to “macie potencjalnego partnera/-kę” na kurs, warsztaty czy praktykę. Takich znajomości warto mieć kilka, bo tango jest tańcem bardzo, bardzo socjalnym i w dobrym tonie jest parterów (do tańca) mieć wielu. Zapraszamy gorąco! Mamy nadzieję, że pomysł przypadnie Wam do gustu i wpiszę się w klubową tradycję.

PROGRAM wieczoru

21:00 – 21:30 | Powitanie gości
21:30 – 22:45 | Speed Daiting TANGO w trzech salach  / niebieska – beginner level z Arnoldem i Magdaleną / czerwona –  intermediate z Tadeuszem i Patrycją / kawiarnia – advanced z Fernando i Amelią / w trakcie dwie przerwy, w tym czasie można zmienić salę. Co będzie się działo w salach? O tym dowiecie się już na miejscu.
22:45- 23:30 | TANGO Relax – czas na “wymianę kontatów” i taniec dla przyjemności / *w tym czasie możliwe także konsultacje z nauczycielami

Wstęp wolny | Ilość miejsc NIEograniczona. Przyjdź solo albo zabierz przyjaciół | Zapytania/Rezerwacje: office@porfiestaclub.com

Zarezerwuj swój wieczór i dołącz do nas w Por Fiesta Club!

W najbliżych tygodniach i miesiącach wydarzą się także!  Wyjątkowa Milonga, na której “błysnąć” kunsztem i urokiem będzie mógł nie jeden Tanguero/-a (sobota, 11 czerwca) | Swing Time, czyli lekcja i tańce w rytmie siwnga, potecznie zwane potańcówką (soboat, 18 czerwca) | Warsztaty Wszystko co, chcielibyście wiedzieć o Tango, a boicie się zapytać |  Stylowa Warszawska, czyli potańcówki w wielkim stylu. Szczegóły wkrótce, tymczasem zapraszamy na regularne praktyki, milongi oraz klubowe spotaknia jezykowe Café Madrid.

CAFÉ MADRID

Inspirowani madrycką knajpą, w której spotykają się obcokrajowcy i tubylcy, w Por Fiesta Club stworzyliśmy wielokulturowe miejsce spotkań. To okazja na przyjemny wieczór w wersji "południowej" i sposób na szlifowanie języka w przyjemnej atmosferze kawiarnianego gwaru. Odwiedź nas i “posmakuj” klimatu południa.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY NA FB

TANGO PRACTICE

Piątkowe praktyki tanga to czas i sposobność, w którym możesz rozwijać swój taniec. Przy dobrej muzyce i w towarzystwie naszych nauczycieli ćwicz technikę, pracuj komunikacją w parze i rozstrzygaj wątpliwości. To także dobra okazja na zawiązywanie i pielęgnowanie tangowyhych znajomości. Wykarzystaj to. Dołącz i praktykuj z nami tango.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY NA FB

MILONGA TRADICIONAL

Wieczór argentyńskiego tanga. Klubowa Milonga Tradicional nawiązuje do Złotej Ery tanga. Do czasów eleganckich kobiet i wytwornych mężczyzn, kiedy tango tańczone było z pasją i ze smakiem. Nic ze sztywnej etykiety, tylko szyk, dobre maniery i TANGO, które idealnie wkomponowują się w zabytkowe wnętrza klubu. Kolejne: 14 i 28 maja, 11 i 25 czerwca

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY NA FB