WYDARZENIA

Koncerty tango, folclore, flamenco czy bossa nova. Wieczory taneczne w rytm argentyńskiego tanga lub amerykańskiej muzyki swing jazz. Mistrzowskie pokazy tańca. Rozrywka szyta na miarę dawnych teatrzyków kabaretowych, które bawiły i bawią pokolenia pasjonatów muzyki, tańca i słowa pisanego w niebanalnym wydaniu.Takie wieczory tworzymy w zabytkowych przestrzeniach Por Fiesta Club. Atmosfera miejsca, program wydarzeń i zaproszeni Artyści sprawiają, że dzieję się tu coś nieuchwytnego, coś co zachwyca, ożywia serce, i umysł. Zapraszamy do zapoznanie się z programem nadchodzących wydarzeń.

SAN LUIS TANGO

Milonga & Live Music

Sobota, 14 listopada w godz. 19:30 - 00:00

Emocjonujący wieczór tanga w Por Fiesta Club. Do tańca zagra argentyński zespół San Luis Tango. Repertuar zespołu sięga do klasycznych kompozycji tanga, milongi i walca tak znamienitych kompozytorów jak Anibal Troilo, Francisco Canaro, Astora Piazzolli i Osvaldo Pugliese. Pomiędzy 2008 i 2020 zespół odbył kilkanaście udanych tras koncertowych, występując w najważniejszych teatrach Ameryki i Europy!

Wstęp 40 PLN.  | Ilość miejsc ograniczona.

Rezerwacje: office@porfiestaclub.com

CAFÉ MADRID

Inspirowani madrycką knajpą, w której spotykają się obcokrajowcy i tubylcy, w Por Fiesta Club stworzyliśmy wielokulturowe miejsce spotkań. Dla "tubylców" to okazja na przyjemny wieczór w wersji "południowej"! Sposób na szlifowanie języka w towarzystwie osób hiszpańskojęzycznych. Dla cudzoziemców to spotkanie wśród "swoich" oraz szansa na dowiedzenie się czegoś więcej o tym, jacy jesteśmy i jak na co dzień żyje się w naszym kraju. Kawiarniany chillout w wersji hiszpańskojęzycznej. Odwiedź nas i “posmakuj” klimatu południa.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY NA FB

TANGO PRACTICE

W piątkowe wieczory przygotowujemy dla Was nasze sale, muzykę i pyszności w klubowej kawiarni, abyście w przyjaznej klubowej atmosferze mogli praktykować tango, spotkać się z innymi Tangueros oraz relaksować się w rytm najpiękniejszych tang! Na praktykach bywać będą klubowi nauczyciela tanga, którzy chętnie Wam doradzą w tanecznych kwestiach i zagwozdkach. Dołącz do nas i ćwicz tango, w końcu praktyka czyni mistrza. Muzyka tradycyjna.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY NA FB

MILONGA TRADICIONAL

Milonga! Miejsce, w którym tańczymy argentyńskie tango. Każda milonga ma swój charakter i obyczaje. Nasza klubowa Milonga Tradicional nawiązuje do czasów Złotej Ery tanga. Do czasów eleganckich kobiet i wytwornych mężczyzn, kiedy tango tańczone było z pasją i ze smakiem. Nic ze sztywnej etykiety, tylko szyk, dobre maniery i TANGO!

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY NA FB