WYDARZENIA

Koncerty tango, folclore, flamenco czy bossa nova. Wieczory taneczne w rytm argentyńskiego tanga lub amerykańskiej muzyki swing jazz. Mistrzowskie pokazy tańca. Rozrywka szyta na miarę dawnych teatrzyków kabaretowych, które bawiły i bawią pokolenia pasjonatów muzyki, tańca i słowa pisanego w niebanalnym wydaniu.Takie wieczory tworzymy w zabytkowych przestrzeniach Por Fiesta Club. Atmosfera miejsca, program wydarzeń i zaproszeni Artyści sprawiają, że dzieję się tu coś nieuchwytnego, coś co zachwyca, ożywia serce, i umysł. Zapraszamy do zapoznanie się z programem nadchodzących wydarzeń.

CAFÉ MADRID

Inspirowani madrycką knajpą, w której spotykają się obcokrajowcy i tubylcy, w Por Fiesta Club stworzyliśmy wielokulturowe miejsce spotkań. To okazja na przyjemny wieczór w wersji "południowej" i sposób na szlifowanie języka w przyjemnej atmosferze kawiarnianego gwaru. Odwiedź nas i “posmakuj” klimatu południa. Przerwa wakacyjna.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY NA FB

TANGO PRACTICE

Piątkowe praktyki tanga to czas i sposobność, w którym możesz rozwijać swój taniec. Przy dobrej muzyce i w towarzystwie naszych nauczycieli ćwicz technikę, pracuj komunikacją w parze i rozstrzygaj wątpliwości. To także dobra okazja na zawiązywanie i pielęgnowanie tangowyhych znajomości. Wykarzystaj to. Dołącz i praktykuj z nami tango. Przerwa wakacyjna.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY NA FB

MILONGA TRADICIONAL

Wieczór argentyńskiego tanga. Klubowa Milonga Tradicional nawiązuje do Złotej Ery tanga. Do czasów eleganckich kobiet i wytwornych mężczyzn, kiedy tango tańczone było z pasją i ze smakiem. Nic ze sztywnej etykiety, tylko szyk, dobre maniery i TANGO, które idealnie wkomponowują się w zabytkowe wnętrza klubu. Kolejne: 20 sierpnia

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY NA FB