Klubową już tradycją latem wchodzimy w tryb warsztatowy. Będzie krótko, intensywnie i na temat. Gorąco zapraszamy na wakacyjne warsztaty tematyczne na Warszawskiej 17! W programie tango, flamenco, burleska, lindy hop, balboa i blues. Wszystkie poziomy zaawansowania. Sprawdzony zespół nauczycieli i baaardzo, baaardzo wakacyjny klimat zajęć.

Sprawdź program, wybierz swój rytm i dołącz/dołączcie do nas latem!

ZABAWA NOGAMI

Cykl wakacyjnych warsztatów tanga zaczynamy zabawą z luźną nogą. Będzie tekchnika solo i zajęciach w parach. Każdego dnia na warsztat bierzemy jeden z elementów: patadę, boleo, gancho i uwaga! Piernazo! Będzie się działo! Esssa!

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY I ZAPISZ SIĘ

FLAMENCO DE CÁDIZ

Rumba i Alegrías. Porywające i bardzo energetyzujące tańce flmenco ze słonecznego Kadysku! Nasza propozycja na początek lata. W wakacyjnej scenerii zatańczymy je z wchalarzem i chustą. Ole flamenco! Ole Cádiz!

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY I ZAPISZ SIĘ

FREE SWING BOX

Darmowa "PRCTICE CLASS" dla lindyhopers - Nowe Cool Moves by David Tritel! Wymagane min. 6 m-cy doświadczenia z Lindy Hop. SOBOTA, 9 lipca w godz. 16:30 - 18:30. Nie trzeba się rejestrować. Masz czas i ochotę? Przyjdź na zajęcia.

LEKCJA DARMOWA. DOŁĄCZ DO NAS!

SUMMER LADY

Burleska w wakacyjnym wydaniu. Będzie wakacyjna muzyka, dużo ruchu i endorfin, i będzie baardzoooo kobieca choreografia inispirowana latem! Drogie Panie, gorąco zapraszamy na taneczną iskrę słońca w Por Fiesta Club!

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY I ZAPISZ SIĘ

TANGO BRIDGE

Tango jak w boskim Buenos! Gorąco zapraszamy na tematyczne warsztaty z niesamowicie charyzmatycznym nauczycielem "stamtąd" Matiasem Guiñazú. Ponownie czeka nas świetny materiał i wulkan dobrej energii! Esssa!

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY I ZAPISZ SIĘ

LINDY HOP LEVEL UP

Jakość ruchu orz przysłowiowe flow to cel każdego dobrego tancerza, i to właśnie będzie tematem naszych wakacyjnych warsztatów lindy hop dla średniozaawansowanych. Będzie coś dla Niej i coś dla Niego. Join us and make your dance better!

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY I ZAPISZ SIĘ

TANGO EXPRESS

Solidna tangowa baza w ekspresowym wydaniu. od caminaty do efektowanego "fiknięcia nóżką". Technika, mechanika i przykładowa kompozycja wybranych elementów. Do tego codzienna praktyka dla wprawy. Grzech nie skorzystać!

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY I ZAPISZ SIĘ

BALBOA TIME

Lindy Hop, Foxtrot czy Collegiate Shag? Brzmi znajomo? To właśnie z nich wywodzi się taniec Balboa. Gorąco zapraszamy miłośników muzyki jazzowej i estetyki retro na krótkie, intensywne (ale nie męczące) warsztaty balboa dla początkujących.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY I ZAPISZ SIĘ

FREE SWING BOX

Darmowa "PRCTICE CLASS" dla lindyhopers - Nowe Cool Moves by David Tritel! Wymagane min. 6 m-cy doświadczenia z Lindy Hop. NIEDZIELA, 31 lipca w godz. 16:00 - 18:00. Nie trzeba się rejestrować. Masz czas i ochotę? Przyjdź na zajęcia.

LEKCJE DARMOWE. DOŁĄCZ DO NAS!

ABC TANGO

Przekrój esencji tanga w cztery dni? Czy to w ogóle możliwe? Zdania są podzielone, acz wierzymy, że nam się to całkiem dobrze udaje. Tego lata poraz kolejny gorąco zapraszamy na wyjątkowe warsztaty dla początkujacych. Będzie o technice tańca, historii i obyczajach (i obyczajności) tanga.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY I ZAPISZ SIĘ

FUERZA DE FLAMENCO

Flamenco bywa poważne, dostojne. Wtedy tym bardziej staje się wyraziste i porywające w swojej ekspresji. Tak w muzyce, jak i w tańcu. Stąd płynie ich hipnoztyzująca siła. Chcecie spróbować? Zapraszamy więc na druga odsłonę wakacyjnych warsztatów z Tientos i Martinete w roli głównej.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY I ZAPISZ SIĘ

LEADERS SWING STYLE

Jeden dzień na leaders' styling? Masz czas?Dołącz! 4h warsztatówtylko dla Was panowie! Nauczymy Was klasycznych i współczesnych elementów staylingu możliwych do wykorzystynia na każdym poziomie zaawansowania. NIEDZIELA, 11 sierpnia, godz. 11:30 - 15:30 by David Tritel. Koszt: 60 zł.

ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY

BLUES' POWER

Przyjęło się uważać, że blues to bardzo spokojny, momentami melancholijny taniec do snującej się w półmroku muzyki. Tymczasem to tylko jedno jego oblicze. Blues może nabrać tempa i lekkości. Zapraszamy na na intensywne warsztaty bluesa dla początkujących, na których pokażemy Wam niejedno jego oblicze.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY I ZAPISZ SIĘ

MI TANGO QUERIDO

Tematyczne warsztaty tanga ze znaną, sprawdzoną i uwielbianą parą Maestros - Daniela Pucci & Luis Binachi. Ogromna wiedza, solidna dydaktyka i mnóstwo humoru w czasie zajęć. Studiować tango z taką parą Maestros to czysta przyjemność. Gorąco zapraszamy na tango prosto z kultowego Buenos Aires!

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY I ZAPISZ SIĘ

TANGO SEMINARY

Daniel Pucci & Luis Bianchi zapraszają na autorskie seminarium tanga. W programie 20 h pracy z mechaniką ruchu, techniką, uzykalnością i ekspresją tego cudowanego tańca jakim jest TANGO! Limit miejc - 10 par. Zgłoszenia u nas (office@porfiestaclub.com) lub bezpośrednio u Maestros!

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY NA FB