Klubową już tradycją latem wchodzimy w tryb warsztatowy. Będzie krótko, intensywnie i na temat. Gorąco zapraszamy na wakacyjne warsztaty tematyczne na Warszawskiej 17! W programie tango, flamenco, burleska, lindy hop, balboa i blues. Wszystkie poziomy zaawansowania. Sprawdzony zespół nauczycieli i baaardzo, baaardzo wakacyjny klimat zajęć.

Sprawdź program, wybierz swój rytm i dołącz/dołączcie do nas latem!

ABC TANGO

Przekrój esencji tanga w cztery dni? Czy to w ogóle możliwe? Zdania są podzielone, acz wierzymy, że nam się to całkiem dobrze udaje. Tego lata poraz kolejny gorąco zapraszamy na wyjątkowe warsztaty dla początkujacych. Będzie o technice tańca, historii i obyczajach (i obyczajności) tanga.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY I ZAPISZ SIĘ

FUERZA DE FLAMENCO

Flamenco bywa poważne, dostojne. Wtedy tym bardziej staje się wyraziste i porywające w swojej ekspresji. Tak w muzyce, jak i w tańcu. Stąd płynie ich hipnoztyzująca siła. Chcecie spróbować? Zapraszamy więc na druga odsłonę wakacyjnych warsztatów z Tientos i Martinete w roli głównej.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY I ZAPISZ SIĘ

LEADERS SWING STYLE

Jeden dzień na leaders' styling? Masz czas?Dołącz! 4h warsztatówtylko dla Was panowie! Nauczymy Was klasycznych i współczesnych elementów staylingu możliwych do wykorzystynia na każdym poziomie zaawansowania. NIEDZIELA, 14 sierpnia, godz. 11:30 - 15:30 by David Tritel. Koszt: 60 zł.

ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY

BLUES' POWER

Przyjęło się uważać, że blues to bardzo spokojny, momentami melancholijny taniec do snującej się w półmroku muzyki. Tymczasem to tylko jedno jego oblicze. Blues może nabrać tempa i lekkości. Zapraszamy na na intensywne warsztaty bluesa dla początkujących, na których pokażemy Wam niejedno jego oblicze.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY I ZAPISZ SIĘ

SUMMER LADY

Burleska w wakacyjnym wydaniu. Będzie wakacyjna muzyka, dużo ruchu i endorfin, i będzie baardzoooo kobieca choreografia inspirowana latem! Drogie Panie, gorąco zapraszamy na taneczną iskrę słońca w Por Fiesta Club!

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY I ZAPISZ SIĘ

MI TANGO QUERIDO

Tematyczne warsztaty tanga ze znaną, sprawdzoną i uwielbianą parą Maestros - Daniela Pucci & Luis Binachi. Ogromna wiedza, solidna dydaktyka i mnóstwo humoru w czasie zajęć. Studiować tango z taką parą Maestros to czysta przyjemność. Gorąco zapraszamy na tango prosto z kultowego Buenos Aires!

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY I ZAPISZ SIĘ