We współczesnym zabieganym świecie rzadko spotykamy się naprawdę. Mijamy się w pędzie rzucając zdawkowe „cześć”. Brakuje nam autentycznych relacji i spotkań z drugim człowiekiem. Dlatego w Por Fiesta Club tworzymy przyjazną przestrzeń bez pośpiechu, do której zapraszamy ludzi otwartych na spotkania.

Esencją spotkań jest rozmowa. Nasze rozmowy toczą się przy okazji – bo wspólnie czekamy na zajęcia, wspólnie wychodzimy z zajęć, wspólnie jesteśmy na milondze czy koncercie. Te proste rozmowy, na początku może nieśmiałe, budują często długie i serdeczne relacje łączące klubowiczów. Przestrzeń klubową wypełnia stonowany, przyjazny gwar, który cenimy sobie bardzo. Szczególnym miejscem spotkań jest nasza kawiarnia, rozmowa ma tu swoje miejsce z duszą i swój czas.

Obok spontanicznych spotkań, w kawiarni Por Fiesta Club odbywają się spotkania tematyczne np. językowe Café Madrid czy Café A Brasileira. Spotykają się wtedy osoby chcące porozmawiać po hiszpańsku, czy portugalsku – i nie są to tylko obcokrajowcy.

Zapraszamy cię do klubu, do kawiarni, do spotkań z nami – bez pośpiechu, w serdecznej atmosferze i w klimatycznych wnętrzach. Jesteś tu zawsze mile widziany!