We współczesnym zabieganym świecie rzadko spotykamy się naprawdę. Mijamy się w pędzie rzucając zdawkowe „cześć”. Brakuje nam czasu na autentyczne relacje i spotkanie z drugim człowiekiem. Dlatego w Por Fiesta Club tak bardzo cenimy czas i przestrzeń na spotkanie i rozmowę. 

Esencją każdego spotkania jest rozmowa. Przegadane godziny, bywa też, że i  przemilczane wspólnie minuty. Nasze rozmowy toczą się przy okazji czegoś,  wspólnie czekamy na zajęcia, wspólnie wychodzimy z zajęć, wspólnie jesteśmy na milondze czy koncercie. Te proste i spontaniczne rozmowy budują często długie i serdeczne relacje łączące klubowiczów. Por Fiesta Club wypełnia przyjazny gwar i śmiech, który sprawiają, że to miejsce żyje i magnetyzuje swoją atmosferą. Naturalnym tłem klubowych rozmów i spotkań jest klubowa kawiarnia. Urokliwe miejsce, w którym możesz usiąść, bez pośpiechu napić się aromatycznej kawy i oddać się rozmowie. Każdej! I tej beztroskiej pogawędce, i tej poważnej dyskusji popartej licznymi argumentami. Zapewniamy, że bywa i tak, i tak, dokładnie, jak być powinno.

Obok spontanicznych spotkań, w kawiarni Por Fiesta Club odbywają się spotkania tematyczne np. językowe Café Madrid czy Café A Brasileira. Spotykają się wtedy osoby chcące porozmawiać po hiszpańsku, czy portugalsku – i nie są to tylko obcokrajowcy.

Zapraszamy cię do klubu, do kawiarni, do spotkań z nami – bez pośpiechu, w serdecznej atmosferze i w klimatycznych wnętrzach. Jesteś tu zawsze mile widziany!