Fordanserów wynajmowały eleganckie lokale w trosce o komfort i dobrą zabawę swoich gości. Rolą fordansera było tańczenie z kobietami, które odwiedzały kluby, restauracje, w towarzystwie swoich mężów i znajomych. Fordanser musiał być nie tylko dobrym tancerzem, ale i eleganckim mężczyzną o nienagannych manierach. Towarzyszem w tańcu i rozmowie. Jego funkcji nie mógł pełnić ktoś przypadkowy, nieprzygotowany.

Inspirowani tą ideą tworzymy Fordanser Program Partner, który ma pomagać naszym Klubowiczów w znajdywaniu odpowiednich partnerów/-erek do tańca. Wiemy, jak ważne jest porozumienie w parze dla wspólnej nauki i ćwiczeń, dlatego stale opracowujemy w klubie rozwiązania, które „przypadkowość” mają przesuwać w kierunku „świadomy i chciany wybór”.

W tangu jest jak w rozmowie. Nie z każdym dobrze się rozmawia, nie z każdym dobrze tańczy. Tą są aktywności życia społecznego, w których nie wiele da się zrobić z przymus. Przymus ustępuje, kiedy jest wybór. Fordanser Program Partner to klubowa platforma wyborów.

Szukajmy i znajdujmy się, i w tańcu, i w rozmowie! Tego życzymy Wam i sobie,

Zespół Por Fiesta Club