Muzyka łagodzi obyczaje, ale też te obyczaje kształtuje. Szczególnie muzyka na żywo. W Por Fiesta Club muzyka na żywo jest częstym gościem – uwielbiamy koncerty i uwielbiamy na nich tańczyć. I tą pasją chcemy podzielić się z tobą.

Na scenie klubowej występują Artyści z całego świata, znani z dużych festiwalowych scen, jak i kameralnych koncertów klubowych. Grali u nas już mistrzowie tanga, flamenco oraz muzyki popularnej Ameryki Łacińskiej. I na tym nie koniec. Cały czas podróżujemy muzycznie po Brazylii, Chile, Argentynie. Czasem sięgamy do Meksyku, a czasem wracamy na południe starego kontynentu. Klubowe koncerty są wyjątkowe, zawsze dzieje się tu coś ulotnego i niepowtarzalnego. Duża w tym zasługa zaproszonych gości oraz atmosfery, która sprzyjają nawiązaniu bezpośredniej relacji z artystami. Czasem są to tylko koncerty i serdeczne rozmowy w przerwach, a czasem energetyzujące tańce w rytm fantastycznej muzyki na żywo! Kiedy następny koncert? Sprawdź tutaj!  → Koncerty w Por Fiesta Club  

A kiedy muzyki na żywo brak, nie przestajemy tańczyć! Kultywując tradycję zabaw tanecznych sięgającą klubów i kabaretów lat 20., 30. i 40. zeszłego wieku regularnie organizujemy wieczory taneczne, jak Milongi, Potańcówki Swingowe, a od tego roku również Dancingi. Każdy taki wieczór to okazja na stylowe wyjście, kulturalną rozrywkę i życie towarzyskie. Dokładnie tak, jak to było za dawnych lat. Szyk i klasa, nic ze sztywnej etykiety. W Por Fiesta Club bywa też mniej oficjalne,a to za sprawą tanecznych praktyk, na których ćwiczymy i rozwijamy umiejętności zdobyte na kursach tańca.
Kiedy następna praktyka, milonga czy potańcówka? Sprawdź tutaj!  → Kalendarium wydarzeń w Por Fiesta Club  

Por Fiesta Club to muzyka i taniec, koncerty i wieczory taneczne – Dance & Music Social Club! Przyjdź, zobacz i zostań z nami na dłużej.