Christmas and zero waste, eco friendly packaging. Woman is wrapping gifts in craft paper on a wooden table, ecological Christmas holiday concept, eco decor
Karty podarunkowe Por Fiesta Club
podaruj radość tańca

Prezenty przynoszą radość, są wyrazem naszej sympatii, dlatego chcemy, żeby były nietuzinkowe i sprawiły obdarowywanej przez nas osobie dużo przyjemności. Nie chcemy, aby się powtórzyły, ani zniknęły w stosie nieprzydatnych bibelotów. Więc może taniec? Kulturalna rozrywka i ożywione życie towarzyskie w jednym. Tango – Flamenco – Burleska – Charleston – Lindy Hop. Modne tańce, które ponownie wracają na szczyty popularności. I w parze, i solo. Idealne na prezent. Podaruj radość tańca bliskiej osobie – zamów Kartę Podarunkową w Por Fiesta Club! Na urodziny, na rocznicę, na święta! 

Świąteczne karty podarunkowe

Ho, ho, ho! Już od dziś w Por Fiesta Club Świąteczno – Mikołajkowe Karty podarunkowe w super promocyjnych cenach! Dla wszystkich nowych klientów karta podarunkowa w cenie tylko 100 PLN na miesięczny kurs tańca! Dla naszych stałych klubowiczów 20% zniżki na miesięczny kurs tańca! Promocja obowiązuje do 2.12! Po tym terminie cena dla nowych klientów 120 PLN/miesiąc, dla klubowiczów 10 % zniżki na Mikołajkową Kartę Podarunkową! Jeśli chcesz sprawić komuś miłą niespodziankę – nie zwlekaj! Zakup wyjątkowy prezent! Promocja trwa do 6.12! Ilość Kart Podarunkowych w cenie promocyjnej ograniczona! Zamów Kartę Podarunkową w formularzu poniżej lub zadzwoń do nas: (+48) 516 175 284.

Mikołajkowo – Świąteczne Karty Podarunkowe ważne do 31.01.2020.

Zamów Kartę podarunkową

Jestem:nowym Klientemklubowiczem

Zamawiam kartę podarunkową na:
urodzinyrocznicęprezent mikołajkowy/świątecznyinne
imiennąbezimienną

Wpisz Imię i Nazwisko osoby - adresata Karty Podarunkowej;

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji o kursach i imprezach organizowanych przez Por Fiesta Club.
TakNie