Taniec dobry na wszystko! Tańczysz od zawsze. Taniec Cię relaksuje i sprawia ogromną przyjemność. A może tylko sobie wyobrażasz, że jesteś „tancerzem marzeń”, a w praktyce trudno połączyć krok z rytmem. Być może też Twój partner lub partnerka uwielbiają tańczyć godzinami i chcesz dotrzymać im czasem kroku? Jeśli chcesz dobrze tańczyć i choć trochę lubisz muzykę tango, flamenco, swing jazz. Przyjdź do Krakow Dance Academy Por Fiesta Club. Zaufaj nam. My zrobimy resztę. Nauczymy Cię tańczyć! Jeśli już tańczysz, rozwiniemy Twój taniec i pokażemy Ci nowe możliwości!

Por Fiesta Club prowadzi profesjonalną Akademię Tańca (Krakow Dance Academy) – Flamenco(Andaluzja/Hiszpania), Tango i Folclore (Bunos Aires / Argentyna), Swing jazz – Charleston & Lindy Hop (Nowy Jork / Stany Zjednoczone), Burleska (Stany Zjednoczone). W klubowa akademii tańca prowadzimy regularne kursy i warsztaty tańca na wszystkich poziomach zaawansowania, które prowadzą renomowani nauczyciele tańca z kraju i zagranicy.  Pracujemy w oparciu o autorski program nauczania, który udoskonalamy wraz z rosnącym doświadczeniem dydaktycznym. Cenionym atutem naszej Akademii Tańca jest nauka nie tylko kroków do tańca, ale też całej kultury i etykiety życia towarzyskiego, potocznie nazywanej social life.  Doskonałym uzupełnieniem codziennej oferty są regularne praktyki i wieczory taneczne, które cieszą się popularnością i uznaniem na krakowskiej scenie muzyki i tańca. Przestronne wnętrza Por Fiesta Club, urządzone w stylu starego Krakowa dodają niezwykłego uroku, który sprawia, że taniec tak smakuje tylko tu, w Por Fiesta Club, na ulicy Warszawskiej 17 w Krakowie. 

Dołącz do nas, wybierz kurs i tańcz! Taniec jest doskonałą rozrywką, która gimnastykuje umysł i ciało, relaksuje i uwalnia niespożyte ilości endorfin. Wreszcie taniec, to świetny i naturalny sposób na ożywienie życia Towarzyskiego. Sprawdź i zarezerwuj swoje miejsce już dziś! 

 

→ Grafik zajęć popołudniowo – wieczornych / Sezon 2019/20

→ Grafik zajęć dla Seniora / Sezon 2019/20