Akademia tanca
Akademia Tańca Por Fiesta Club

Akademia Tańca Por Fiesta Club nawiązuje do tradycji dawnych lat, kiedy w każdym klubie słychać było muzykę na żywo i gwar tańczących ludzi. Tamte czasy minęły, taniec też się zmienił. Zamiłowanie do tańca i muzyki pozostało.

Współcześnie rolę klubów tanecznych przejęły szkoły tańca. Każdy może nauczyć się tańca z dowolnego zakątka świata. Czasem jednak doskonaląc technikę ruchu, umyka nam to, co w tańcu najważniejsze – życie towarzyskie. Tańczymy z Kimś, albo dla Kogoś. Tańczymy dla dobrego samopoczucia i dla relaksu. Tańczymy, kiedy nam smutno, i kiedy rozpiera nas radość. Gdzie w tym wszystkim jest rola szkoły tańca? Szkoła prowadzi kursy i warsztaty, żeby nauczyć. Organizuje praktyki, ważne dla indywidualnej pracy. Wreszcie animuje wieczory taneczne, po to by tańczyć. Dobra szkoła dba o wszystkie te trzy elementy. Nie inaczej jest w klubowej Akademii Tańca.

Od przeszło 9 lat na krakowskiej mapie tańca prowadzimy regularne kursy i warsztaty, organizujemy praktyki i wieczory taneczne, zawsze animując klubowe  życie towarzyskie. Do współpracy zapraszamy doświadczonych nauczycieli i pasjonatów tańca z Polski i zagranicy.  Dbamy o jakość i styl naszych działań. Gwarantujemy rzetelną edukację w pięknych, stylizowanych wnętrzach w centrum Krakowa. Wszystko po to, by czas spędzony w klubie był czasem satysfakcji i dobrego samopoczucia.

Nowe kursy dla początkujących

Tango argentyńskie. NOWY kurs dla początkujących. Wtorek w godz. 19:30 – 20:45, pierwsze zajęcia 7 sierpnia.Prowadzi La Amelita. Zapisz się na kurs >>

Summer Lindy Hop. NOWY kurs dla początkujących – First Step. Poniedziałek w godz. 19:30 – 20:45, pierwsze zajęcia 13 sierpnia.Prowadzą Kostek i Mira. Zapisz się na kurs >>

Polecamy
Oferty specjalne

Szczegóły wkrótce.